FORGOT YOUR DETAILS?

Jak to się zaczęło…

….od wspólnej podróży camperem po Europie. W trakcie jednego wakacyjnego wyjazdu udało nam się być we Włoszech nad jeziorem Garda, gdzie jeździliśmy na rowerach górskich i pływaliśmy na windsurfingu. W koszulkach z krótkimi rękawkami wyjeżdżaliśmy na lodowiec Hintertux w Tyrolu, by z niego zjeżdżać na snowboardzie w promieniach słońca. Odwiedziliśmy Wenecję i zwiedziliśmy dużą część północnej Chorwacji. Później były wyjazdy do Turcji w okolice Izmiru i Alacati, do Włoch na Sardynię. Wszędzie tam gdzie wieje i gdzie można pływać na desce, a zimą? Zimą zabieramy drugą deskę i odwiedzamy Austrię w poszukiwaniu świeżego śniegu do jazdy w puchu. I zachciało nam się w końcu egzotyki. Pierwszy wyjazd do Afryki to Zanzibar przez Dubaj, później było Maroko przez Bergamo i jezioro Como, ze zwiedzaniem Marrakeszu i odpoczynkiem w Essaouirze. Wyjazd do Azji to ponad miesiąc na Sri Lance, kilometry przejechane tuk-tukami i autobusami...tam poczuliśmy, że Azja wciąga jak narkotyk, kusi smakami, zachwyca kolorami, uwodzi soczystością kolorów, więc w kolejnym roku zdecydowaliśmy się na dwumiesięczną podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Zwiedziliśmy Singapur, Malezje, Wietnam, Japonie, Indonezje, Hong-Kong i Chiny. Azja przyciąga nas jak magnes - kolejne odwiedzone kraje to Tajlandia, Laos i Kambodża. Teraz marzy nam się Ameryka Środkowa i Południowa :) Zapraszamy do śledzenia naszych punktów na mapie i zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie podzielimy się pomysłami na egzotyczne podróże i pomożemy w planowaniu wyjazdu marzeń:)

punkt Jacek Daniel (ang. Jack Daniel’s;)

punkt Jacek Daniel (ang. Jack Daniel’s;)

mężczyzna, naturalny blondyn, no może trochę ryżawy w promieniach słońca:). Od poniedziałku do piątku, a często i w weekendy prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem i obsługą programów lojalnościowych www.sendo-consulting.pl. Poza pracą zapalony rowerzysta górski, miłośnik windsurfingu, początkujący kitesurfer, mocno uzależniony od snowboardu. Gdzieś głęboko w duszy marzy o podróży w kosmos.

punkt Kasia (aka Russian Princess;)

punkt Kasia (aka Russian Princess;)

kobieta, farbowana blondynka, z lekką wadą wzroku i głośnym śmiechem. W tygodniu psycholog i psychoterapeuta - porankami pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole, popołudniami z dorosłymi w gabinecie psychoterapia.plus. W weekendy jeździ na rowerze, pije czerwone wino i delektuje się serami. A gdy tylko uda się wygospodarować trochę więcej czasu podróżuje, samochodem, samolotem, promem, metrem, rowerem, łódką i tuk-tukiem:) Marzy, żeby zamieszkać na Sri Lance.

Skontaktuj się z nami

info@punktynamapie.pl

TOP